top of page

INNE

Medytacje i indukcje hipnotyczne do samodzielnej pracy

tutaj produkty cyfrowe - z linkim do formularza google (z danymi do wpłaty) lub zamówienia w WIX lub po prostu formularz na dole strony. ewentualnie tez hipno i channeling jako produkty zamiast rezerwacji

  • Sesja trwa 1,5h.


    250zł lub 80EUR/USD

Maria B.

Większość z nas w swoim codziennym życiu nie ma możliwości płynnego kontaktu ze swoim wyższym ja. Maja posiada tę cudowną umiejętność, która pozwala za jej pośrednictwem nawiązać ten kontakt 😍. Niezwykłe doświadczenie, które pozwala lepiej zrozumieć siebie i uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania. Zdecydowanie polecam każdemu!

- channeling -

channeling
Najczęściej zadawane pytania

3. CZYM CHANNELING NIE JEST?

Nie jest wróżbą, ani przewidywaniem przyszłości. Twoja przyszłość zależy od tego jaką decyzję podejmiesz - jest milion możliwości. Mogę zobaczyć efekty, gdy zapytasz o konkretną decyzję, ale to czy je osiągniesz, będzie zależeć od tego, czy aktywnie zadziałasz w tym kierunku. Ja mogę Ci przekazać jedynie wskazówki, jak tam dojść.

4. KIEDY NIE MOGĘ SKORZYSTAĆ Z CHANNELINGU?

* Gdy regularnie i intensywnie korzystasz ze środków zmieniających świadomość (alkohol, narkotyki itp), nawet jeśli w trakcie sesji jesteś trzeźwy. Channeling to praca ze świadomością, w tym przypadku przekaz będzie zaburzony.

* Gdy oczekujesz, że wszystko w Twoim życiu zrobi się samo, "automagicznie".

* Gdy masz poniżej 18 lat - nie jest to przeciwskazanie, natomiast ja pracuję z osobami dorosłymi.

* Gdy bierzesz silne leki antydepresyjne (kwestia zaburzenia świadomości).

5. CZEGO NIE DOWIEM SIĘ W CHANNELINGU?

* Tego co wykracza poza Twoją wolę.

* Otrzymujesz możliwości, nie rozwiązania - to zawsze potencjały do realizacji.

* O przyszłości dowiesz się tylko w kontekście konkretnej decyzji, którą już podjąłeś lub zamierzasz podjąć.

* Nie dowiesz się informacji na temat innych osób. Możesz zapytać tylko o relacje z kimś w kontekście siebie w tej relacji.

 

6. CZY MOGĘ ZAPYTAĆ O KOGOŚ INNEGO?

Możesz, jeśli jesteś stroną dowolnego typu relacji osobistej czy biznesowej z tą osobą, ale tylko w kontekście tego, co Ty możesz zrobić ze swojej strony. Channeluję wyłącznie osobę, która wyraziła na to świadomą zgodę i przyszła do mnie na sesję. Wyjątek stanowi niepełnoletnie dziecko, gdy jesteś jego matką, ale i tu sprawdzam, czy mam energetycznie zgodę dziecka. 

8. CZY DOSTANĘ NAGRANIE?

Tak. Po sesji prześlę nagranie głosowe, które będzie można sobie na spokojnie przesłuchać i spisać. Wielokrotnie zdarza się też, że widzimy dodatkowe treści i zależności przesłuchując nagranie po jakimś czasie od sesji. Nie jesteśmy też zwykle w stanie zapamiętać wszystkich szczegółów podczas sesji, nawet robiąc notatki w trakcie, więc nagranie ułatwia przypomnienie sobie przekazu ze szczegółami.

 

9. CZY MOŻNA MIEĆ SESJĘ ONLINE?

Tak, jak najbardziej. Działamy na poziomie energetycznym, więc mogę się z Tobą połączyć w dowolny sposób, również na odległość.

 

10. SKĄD BĘDĘ WIEDZIEĆ, ŻE TO WŁAŚCIWA ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE?

Poczujesz w ciele, czy to co mówię jest prawdą. Fenomen channelingu polega na tym, że osoba, dla której robię odczyt, w większości przypadków intuicyjnie odbiera treści i po prostu wie, że opisują jej sytuację.

 

11. CZY TO JEST BEZPIECZNE?

Tak. Zapewniam energetyczne BHP.

12. CZY TO ZNACZY, ŻE BĘDZIESZ O MNIE WIEDZIEĆ PRYWATNE RZECZY?

Nie. Obrazy, treści i odczucia w ciele, które odbieram są symboliczne i mają głęboki sens jedynie dla osoby, dla której robię odczyt. To Ty jesteś odbiorcą wiadomości. Ja jestem tylko przekaźnikiem i nie muszę ich nawet rozumieć. Odczytuję jedynie wiadomość dla Ciebie.

 

13. CZY MUSZĘ MIEĆ JAKĄŚ KONKRETNĄ INTENCJĘ / PYTANIE?

Niekoniecznie. Gdy przyjdziesz z konkretnym pytaniem / pytaniami, zanurzymy się w ten temat. W przeciwnym razie sprawdzę, co aktualnie jest ważnego dla Ciebie, by to usłyszeć.

14. JAK CZĘSTO MOGĘ ROBIĆ CHANNELING?

Jeśli temat, o który pytasz się nie zmienił, to najlepiej nie częściej niż raz na 2-3 miesiące (przekaz zwykle się nie zmienia, jeśli nie zdążyło się nic zmienić w przestrzeni w danym temacie). W przypadku omawiania różnych tematów nie ma ograniczeń.

bottom of page