top of page

czym jest channeling

To proces uzdrawiania Twojej ścieżki życia poprzez kontakt z Twoją Duszą, Twoim sercem.

Dzięki spojrzeniu z perspektywy Twojej nadświadomości możesz zobaczyć głęboki sens aktualnych zdarzeń w Twoim życiu, jasno zobaczyć kierunek, który będzie zgodny z Tobą oraz zyskać konkretne wskazówki jak tam dojść. Twoja gotowość i fakt bezpośredniego kontaktu z czakrą serca powoduje, że z momentem zakończenia sesji, jeśli tylko podążysz za wskazówkami od własnego Wyższego Ja, zmiany zaczynają się realnie integrować i objawiać w Twoim życiu. Wszystkie puzzle zaczynają układać się na swoich miejscach.

jak wygląda sesja

Sesja trwa 1h. Na początku przedstawiam Ci jak będziemy pracować, następnie łączę się z Tobą energetycznie.

 

Gdy przychodzisz z konkretnymi pytaniami, pracujemy z nimi. Jeśli nie masz konkretnych pytań, przekazuję Ci informacje ważne na ten moment Twojego życia, które do mnie przychodzą. W trakcie sesji przekazuję Ci odpowiedzi w formie obrazów, odczuć w ciele, przekazu słownego i znaczeń jakie odbieram. Możesz zadawać dodatkowe pytania też w trakcie sesji, jeśli jakieś Ci się pojawią.

 

Zachęcam, by w trakcie sesji nie robić notatek (dostaniesz nagranie), ale włączyć się w przekaz, wsłuchując się w niego lub wizualizując to, co mówię. Po sesji rozłączam się z Tobą energetycznie i od tej chwili nie odbieram już żadnych informacji. Zwykle mamy jeszcze chwilę, by omówić wrażenia i znaczenia.

gdzie

Sesje prowadzę online lub w Poznaniu na żywo.

Działamy na poziomie energetycznym, więc mogę się z Tobą połączyć w dowolny sposób, również na odległość.

 

po sesji

Po sesji prześlę Ci nagranie głosowe, które będziesz mogła/mógł sobie na spokojnie przesłuchać i spisać.

Nie jesteś zwykle w stanie zapamiętać wszystkich szczegółów podczas sesji, nawet robiąc notatki w trakcie, więc nagranie ułatwia przypomnienie sobie przekazu ze szczegółami. Wielokrotnie zdarza się też, że widzisz dodatkowe treści i zależności przesłuchując nagranie po jakimś czasie, na przykład po kilku miesiącach od sesji, szczególnie gdy podążysz za wskazówkami i posłuchasz go będąc już kilka kroków dalej w swoim życiu.

w czym pomaga channeling

Poniżej przykładowe dziedziny, którymi możemy zająć się podczas sesji (lista nie jest zamknięta):

 • Zlokalizowanie aktualnych blokad emocjonalnych, mentalnych i fizycznych, które wstrzymują Cię przed osiągnięciem Twojego celu - dzięki temu wiesz w czym tkwi problem, od czego zacząć, uwolnienie czego wniesie największy efekt przyspieszający do Twoich działań. Wszystko jest ze sobą powiązane energetycznie, więc uwolnienie blokady w jednej dziedzinie spowoduje przyspieszenie również w innych.

 • Wskazanie Twoich potencjałów - unikatowych talentów, jakości, czego potrzebujesz by po nie sięgnąć oraz co z nimi możesz zrobić.

 • Pomaga podjąć decyzję, gdy się wahasz i ruszyć z miejsca.

 • Pokazuje problem z innej / szerszej perspektywy, daje jasność sytuacji, uporządkowanie i przynosi spokój. 

 • Sfera zawodowa - np. twoja relacja z energią pieniądza, blokady i przekonania dotyczące pieniędzy, decyzje, ścieżka zawodowa - nowy kierunek i modyfikacje w aktualnej ścieżce, relacje zawodowe.

 • Sfera prywatna - blokady i przekonania prywatne, decyzje, relacje prywatne.

 • Wskazuje blokady na poszczególnych czakrach i podpowiada jak je udrożnić - zarówno ogólnie, jak i pod kątem konkretnego problemu.

 • Inne - tematów które można objąć channelingiem jest wiele. Jeśli zastanawiasz się, czy dany konkretny temat nadaje się na channeling, napisz do mnie.

channeling
najczęściej zadawane pytania
Channeling
 
CHANNELING - SESJA

330PLN | 130EUR

Maria B.

Większość z nas w swoim codziennym życiu nie ma możliwości płynnego kontaktu ze swoim wyższym ja. Maja posiada tę cudowną umiejętność, która pozwala za jej pośrednictwem nawiązać ten kontakt 😍. Niezwykłe doświadczenie, które pozwala lepiej zrozumieć siebie i uzyskać odpowiedź na nurtujące nas pytania. Zdecydowanie polecam każdemu!

- channeling -

channeling
Najczęściej zadawane pytania

1. CZY CHANNELING JEST wróżbą?

NIE. Nie jest wróżbą, ani przewidywaniem przyszłości. To odczytywanie informacji z Twojego własnego pola energetycznego, z Twojej nadświadomości, do której zwykle na poziomie świadomym mamy ograniczony dostęp. Twoja przyszłość zależy od tego jaką decyzję podejmiesz - jest milion możliwości. Mogę zobaczyć efekty, gdy zapytasz o konkretną decyzję, ale to czy je osiągniesz, będzie zależeć od tego, czy aktywnie zadziałasz w tym kierunku. Ja przekazuję Ci jedynie wskazówki, jak tam dojść.

2. CZY MOGĘ ZAPYTAĆ O KOGOŚ INNEGO?

TO ZALEŻY. Możesz, jeśli jesteś stroną dowolnego typu relacji osobistej czy biznesowej z tą osobą, ale tylko w kontekście tego, co Ty możesz zrobić ze swojej strony. Channeluję wyłącznie osobę, która wyraziła na to świadomą zgodę i przyszła do mnie na sesję. Wyjątek stanowi niepełnoletnie dziecko, gdy jesteś jego matką, ale i tu sprawdzam, czy mam energetycznie zgodę dziecka.

3. CZEGO NIE DOWIEM SIĘ W CHANNELINGU?
 • Tego co wykracza poza Twoją wolę.

 • Otrzymujesz możliwości, nie rozwiązania - to zawsze potencjały do realizacji.

 • O przyszłości dowiesz się tylko w kontekście konkretnej decyzji, którą już podjąłeś lub zamierzasz podjąć (inaczej jest zbyt dużo możliwości).

 • Nie dowiesz się informacji na temat innych osób. Możesz zapytać tylko o relacje z kimś w kontekście siebie w tej relacji.

4. SKĄD BĘDĘ WIEDZIEĆ, ŻE TO WŁAŚCIWA ODPOWIEDŹ NA MOJE PYTANIE?

Poczujesz w ciele, czy to co mówię jest prawdą. Fenomen channelingu polega na tym, że osoba, dla której robię odczyt, w większości przypadków intuicyjnie odbiera treści i po prostu wie, że opisują jej sytuację.

5. CZY TO JEST BEZPIECZNE?

TAK. Zapewniam energetyczne BHP.

6. CZY TO ZNACZY, ŻE BĘDZIESZ O MNIE WIEDZIEĆ PRYWATNE RZECZY?

NIE. Obrazy, treści i odczucia w ciele, które odbieram są symboliczne i mają głęboki sens jedynie dla osoby, dla której robię odczyt. To Ty jesteś odbiorcą wiadomości. Ja jestem tylko przekaźnikiem i nie muszę ich nawet rozumieć. Odczytuję jedynie wiadomość dla Ciebie.

7. JAK CZĘSTO MOGĘ ROBIĆ CHANNELING?

Nie ma tu ograniczeń. Jeśli temat, o który chcesz zapytać, nie zmienił się od poprzedniej sesji, zalecam nie częściej niż raz na 1-2 miesiące, ponieważ przekaz zwykle się nie zmienia, jeśli nie zdążyło się nic zmienić w Twojej przestrzeni w danym temacie. W przypadku, gdy sesje dotyczą różnych tematów, można robić channeling dowolnie często.

8. KIEDY NIE KORZYSTAĆ Z CHANNELINGU?
 • Gdy regularnie i intensywnie korzystasz ze środków zmieniających świadomość (alkohol, narkotyki itp), nawet jeśli w trakcie sesji nie jesteś pod ich wpływem. Channeling to praca ze świadomością, w tym przypadku przekaz będzie zaburzony.

 • Gdy aktualnie bierzesz silne leki antydepresyjne lub inne leki psychotropowe (kwestia zaburzenia świadomości).

 • Gdy oczekujesz, że wszystko w Twoim życiu zrobi się samo, "automagicznie" -  Ty jesteś odpowiedzialna/y za wprowadzenie otrzymanych wskazówek w Twoje życie. I to jest piękne, bo masz całą moc w swoich rękach :)

 • Gdy masz poniżej 18 lat - nie jest to przeciwskazaniem do sesji, natomiast zapraszam do siebie osoby dorosłe.

Umów się - channeling
bottom of page